Tunniplaanid

Õppetegevused 2017-2018



Esmaspäev
9.00- Muusika (muusikaõpetaja Aire)
10.00-11.00 Ujumine (ujumisõpetaja Inna)
Mina ja Keskkond (rühmaõpetajad)
Matemaatika
(rühmaõpetajad)

Teisipäev
9.15 Keel ja kõne (rühmaõpetajad)
10.30 Liikumine saalis (võimlemisõpetaja Anneli)                               
Kolmapäev
9. 15 Keel ja kõne (rühmaõpetajad)
 10.10-11.10 Kunst (kunstiõpetaja Rosi)           
Neljapäev
9.30 Muusika (muusikaõpetaja Aire) 
Keel ja kõne (rühmaõpetajad)
Kunst rühmas (rühmaõpetajad)

Reede 
9.00-10.00- Kunst  (kunstiõpetaja Rosi)
Keel ja kõne (rühmaõpetajad) 
11.30 Liikumine õues (võimlemisõpetaja Anneli) 
       
Liikumistegevustes saalis teisipäeviti on vajalik eraldi võimlemisriided- T särk ja lühikesed püksid. Palun pane lapsele võimlemisriided eraldi kotikese sisse.

Kunstitegevused koos õpetaja Rosiga toimuvad kahes eraldi grupis.

Teadmiseks, et ujumistegevuses vajab Teie laps:
LAPSE UJUMISKOTI SISU:
1.       Kott, millel on lapse nimi (kilekott)
2.       Švamm pesemiseks (peal nimi vm. eraldusmärk)
3.       Ujumismüts ( nimi seespool)
4.       Ujumisriided (püksid, trikoo, mida on lihtne selga panna)
5.       Käterätt nimega (70x120 cm)
6.       Sokid (lapse minekuks basseinist rühma)
7.       Hommikumantel soovitavalt kapuutsiga
8.       Soovi korral ujumisprillid
Ujumiseks vajalikud tarbed (rätik, hommikumantel, ujumiskott koos sisuga) tuuakse kodust ujumise päeval ja viiakse õhtul tagasi.
Ujumistunnid toimuvad eraldi väikestes gruppides.



Huvialaringid 2017-2018


Esmaspäev:

Muusikaring kell 15.15- 16.00
Iluvõimlemine kell 16.05-16.35

Teisipäev:

Kunstiring kell 15.15-16.00
Poiste üldarendav treening kell 16.10- 16.40

Kolmapäev:

Iluvõimlemine kell 16.05-16.35

Neljapäev:

Poiste üldarendav treening kell 16.10-16.40

Reede:

 Muusikaring kell 15.15- 16.00





Huvialaringide kontaktandmed

Muusikaring:
esmaspäev
15.15-16.00
MTÜ Tirts&Põnn.
Õpetaja Aire Sibbul
Tel 5364454
aire.sibubul@gmail.com
Iluvõimlemine
Esmaspäev
Kolmapäev
16.05-16.35
Alta SK
Tel 56473901
Larime.est@gmail.com

Üldarendav kehaline treening:
Teisipäev Neljapäev
16.10-16.40
Õpetaja Margus Luik
Tel 5110162
www.midrimaake.ee
Kunstiring: 



Eesti keele
huviring
Teisipäev
15.15-16.00









Õpetaja Rosi Rawat
Tel 56947338
rosi.rawat@gmail.com


algkoolitus@gmail.com
Õpetaja Sirje Sihiveer